Jdi na obsah Jdi na menu

A co třeba divadlo? www.amadis.cz

Nemusíte marně pátrat v paměti, kdy naposledy jste v divadle byli a co vlastně „hráli“. Najděte inspiraci na eStránkách. Podívejte se na jedinečný design, který jsme vytvořili pro brněnsko-zlínský divadelní soubor jménem Amadis, stačí navštívit www.amadis.cz.

Protože si eStránky.cz si zakládají na jednoduchosti a snadné tvorbě, navrhli jsme a dodali opravdu pouze grafické řešení, obsah a jeho editaci si herci zajišťují vlastními silami. Jde jim to minimálně stejně dobře jako to, co předvádějí na prknech před publikem.

Pokud Amadis, spolek talentovaných herců a hereček, ještě neznáte, můžete se z jejich webové prezentace dozvědět, že (nejen v brněnské) kulturní mapě nejsou žádnými nováčky. Amadis působí už 11 let a patří mezi dvacítku nejoblíbenějších kulturních institucí v Brně. O ocenění, která se dostávají jejich inscenacím na divadelních přehlídkách po celé republice, o těch ani nemluvě. Posledním nastudovaným kusem je komedie Výborná kachna, která měla premiéru v únoru. A je právě tou inscenací, která by vám rozhodně neměla ujít.

 

Komentáře

 1. MARIE BUZKOVÁ - ANKETY
  21. 11. 2008 17:03

  CHTĚLA BYCH MÍT NA ESTRÁNKÁCH ANKETY!!!!!

 2. Bára - divadlo
  8. 8. 2008 18:33

  super že jsem tady na yt stránky narazila...urcite se na jejich predstaveni pujdu podiivaattt.... www.vpodkrovi.estranky.cz

 3. Mank°y - Pomoc
  9. 6. 2008 12:58

  Za estránky se musí platit?????

 4. terezie mikova - odpoved
  5. 5. 2008 17:19

  ses trapny a vy co pisete vy ste blbi

 5. terezie mikova - popelka
  14. 3. 2008 15:59

  chtěla jsem podkat svého prince Jana Hrstku