Jdi na obsah Jdi na menu

Nové fórum eStránek je tady

Na forum.estranky.cz jsme spustili nové diskusní fórum. V novém designu a s novými příspěvky, které by měly přispět k tomu, aby se Vám s eStránkami lépe pracovalo.

Ve fóru se dozvíte, co je nového, jaké změny Vás čekají v nové verzi eStránek nebo můžete sledovat, co se děje na našem blogu na blog.estranky.cz.

Konkrétní rady týkající se tvorby webových stránek pak najdete v následujících specializovaných diskuzích:

Posláním nového fóra je především odpovídat na vaše dotazy. Ty nejčastější naleznete včetně odpovědí na http://forum.estranky.cz/viewforum.php?f=21. Inspirací pak může být přehled nejúspěšnějších a nejnavštěvovanějších stránek na eStránky.cz. Můžete se také seznámit s týmem eStránek.

Na novém fóru začínáme s čistým štítem. Staré fórum nebylo zachováno, protože obsahovalo velké množství zastaralých témat a nevhodných příspěvků. Také z tohoto důvodu je nutné se registrovat, pokud budete chtít přispívat svými názory a dotazy. Jedině tak se dá totiž zaručit, že fórum bude pro všechny uživatele přínosem a že bude obsahovat pouze smysluplné příspěvky.

Začněte prosím registrací na http://forum.estranky.cz/ucp.php?mode=register.

 

Komentáře

 1. XEvilBestsence - Admin or somebody, can you help?
  8. 12. 2018 13:47

  Can somebody give me working XEvil software??
  It is best captchas breaker, including Google ReCaptcha.

  Im so need it for my marketplace!
  Already got key for it:
  3O1AllSstu5ZyPriRw_sence

  But dont know, how to use it.
  Thank for everybody, and sorry for my english!

  PM me if you know anything, I can pay.

 2. Fourvi - Kontakt
  4. 8. 2013 11:02

  Dobrý den, mám takový problém.Netuším jak změnit kontakt co je napsaný ve sloupečku napravo.... neví někdo co s tím ? děkuji za odpověď.

 3. denis - Re: Kontakt
  23. 10. 2016 21:44

  Kontakt se mění že půjdeš na desing daš moduly pak najdi kontakt a dej upravit

 4. Martin - kniha návštěv
  2. 11. 2012 18:04

  Dobrý den prosím o info zda je možné nastavit aplikaci "kniha návštěv" či něco obdobného pro reakce návštěvníků stránek.
  Děkuji

 5. SIMONA - Zamek
  14. 12. 2010 11:44

  Mam dotaz, poradil by mi nekdo jak zamknout primo celou složku "\fotoalbum" - ve stare verzi to slo rovnou, ale zde bud mohu zamknout jednotlive alba nebo cele stranky, a ani jedno mi neprijde vhodne. Na jiny zpusob jsem neprisla. Diky za rady Simona

 6. Fhruska - krátké video
  25. 11. 2010 19:03

  Uvažuje se o vkládání vedle foto i krátkých videosekvencí? děkuji.

 7. jan - problémy s popisem fotek ve fotoalbu
  14. 11. 2010 16:47

  já mám to samé co Luděk, nejdou udělat popisy k fotografiím ve fotoalbu, nechce se to uložit a někdy pak při kliknutí na fotku na stránkách to hlásí error 404 a že prý adresa byla změněna.

 8. Luděk - názov foto
  13. 11. 2010 15:45

  dobrý deň, v albume som si napísal názvy aj popisy fotiek, fungovalo to nejakých pár dní. Teraz sa mi zobrazujú nejaké, úplne iné čísla a čo ja viem čo, pritom, keď si dám foto upraviť tak tam pôvodné názvy aj popisy sú v poriadku. Ak dám aj znova Uložiť, nič nepomáha. Názvy aj popisy k foto sú iné.

 9. 4Runner - forum
  3. 11. 2010 15:53

  Staré forum se časem vypne a nebude přístupné vůbec. Nemá smysl udržovat něco co je plné spamů a návodů, které už nikomu neposlouží. Co se týče moderátorů tak ty máme nové samozřejmě dobrovolníky uvítáme. Co se týče Tomáše Hypeše tak ten tam určitě už nebude a baroon zatím neprojevil zájem.

 10. sateli - forum
  3. 11. 2010 1:26

  špatně jsem četla článek viz výše.Omlouvám se.jen že tam píšete že staré forum nebylo zachované,ale stále funguje a myslím že je to dobře.Třeba jsou uživatelé kteří nejsou přepnutý na novou verzy a nebo jsou všichni?Pokud zrušíte staré forum,doufám že se na nové přestěhují i moderátoři Tomáš Hypeš a baroon.

 11. sateli - konečně
  3. 11. 2010 1:20

  Už to bylo potřeba,protože staré forum bylo děsně nepřehledné a rady jen pro starou verzi.Zůstane původní forum zachováno a nebo ho zrušíte?


< 1 2