Jdi na obsah Jdi na menu

Návody

Jste na eStránkách nově? Pomůžeme Vám, jak na to!

 

banner_estranky_980x440.png

 

 

 

 

 

 

Velmi nás těší, že jste si pro svůj projekt vybrali právě eStránky.cz. Aby Vám šla práce pěkně od ruky, připravili jsme pro sadu tipů a rad do začátku. Začněme tedy tím nejdůležitějším, a to je výběr vhodné šablony. Před tím, než se pro nějakou rozhodnete, pořádně si je prohlédněte a zvažte vhodnost právě pro Váš projekt.

Jak si usnadnit práci s obrázky?

untitled-design-92.png

Nedílnou součástí úspěšného webu je nejen jeho obsahová, ale i vizuální podoba. Aby Vaši návštěvníci na stránkách zůstali co nejdéle, musí je zaujmout a líbit se jim. ;) Toho docílíte nejen originálním a užitečným obsahem, ale také použitými fotografiemi. 

7 tipů, jak ještě před Vánoci vylepšit svoje stránky

Rozvášněné davy lidí v supermarketech, všudypřítomná dýchající, někdy až funící vánoční atmosféra, vonící punče v různých koutech měst nebo někdy až kýčovité svítící a blikající dekorace. Ano, Vánoce klepou na dveře.

Pojďte s námi využít posledních pár pracovních dní před svátky klidu a vylepšete si svoje webové stránky. Jak na to?

pf-video.jpg

6 důvodů, proč si založit microsite

Microsite, nebo chcete-li podpůrný web je jednoduchá stránka, která slouží jako podpora prodeje konkrétní služby nebo produktu. Zatímco na firemním webu máte kompletní nabídku služeb a může být obtížnější dostat ji na první pozice na konkrétní klíčová slova, na podpůrném webu Vás bude zajímat právě jedna služba, kterou chcete vyzdvihnout.

seo-machine-blog.jpeg

Tipy a návody k webům na eStránkách

tutorialy.jpgZměna pozadí stránek, vlastní patička, úpravy nadpisu, vložení videa nebo hudby a spousta dalších, zdánlivě složitých operací, které vyzdvihnou právě ty vaše stránky před ostatními. Vy, kteří jste s námi delší dobu, si možná vzpomenete na web s tutoriály, vás ostatní s ním teď seznámíme.

Jak napsat dobré texty pro web

editor.pngNásledující text se bude týkat spíše firemních webů, ale zmíněné rady využijete také u osobních stránek, na webech magazínů nebo na blogu. Napsat dobrý text je totiž opravdovým uměním, ač to tak na první pohled nemusí vypadat.1 2 >