Jdi na obsah Jdi na menu

Návody

7 tipů, jak ještě před Vánoci vylepšit svoje stránky

Rozvášněné davy lidí v supermarketech, všudypřítomná dýchající, někdy až funící vánoční atmosféra, vonící punče v různých koutech měst nebo někdy až kýčovité svítící a blikající dekorace. Ano, Vánoce klepou na dveře.

Pojďte s námi využít posledních pár pracovních dní před svátky klidu a vylepšete si svoje webové stránky. Jak na to?

pf-video.jpg

6 důvodů, proč si založit microsite

Microsite, nebo chcete-li podpůrný web je jednoduchá stránka, která slouží jako podpora prodeje konkrétní služby nebo produktu. Zatímco na firemním webu máte kompletní nabídku služeb a může být obtížnější dostat ji na první pozice na konkrétní klíčová slova, na podpůrném webu Vás bude zajímat právě jedna služba, kterou chcete vyzdvihnout.

seo-machine-blog.jpeg

Tipy a návody k webům na eStránkách

tutorialy.jpgZměna pozadí stránek, vlastní patička, úpravy nadpisu, vložení videa nebo hudby a spousta dalších, zdánlivě složitých operací, které vyzdvihnou právě ty vaše stránky před ostatními. Vy, kteří jste s námi delší dobu, si možná vzpomenete na web s tutoriály, vás ostatní s ním teď seznámíme.

Jak napsat dobré texty pro web

editor.pngNásledující text se bude týkat spíše firemních webů, ale zmíněné rady využijete také u osobních stránek, na webech magazínů nebo na blogu. Napsat dobrý text je totiž opravdovým uměním, ač to tak na první pohled nemusí vypadat.1 2 >