Jdi na obsah Jdi na menu

Vstupujeme na maďarský online trh!

Dnes, 22. listopadu 2007, expanduje internetová služba eStránky.cz na maďarský online trh. Projekt eStránky, číslo jedna mezi servery, které umožňují snadnou tvorbu webových stránek, v Maďarsku působí na doméně www.eoldal.hu (eStránka).

Martin Krudenc, tvůrce projektu eStránky.cz, k tomu uvádí: “Partnerství se Sanoma Magazines je pro nás zajímavé a přínosné právě vzhledem k možnostem zahraniční expanze. Sanoma je naším silným partnerem a umožňuje nám vstoupit do prostředí, které dobře zná a má zde silnou pozici, což chápeme jako velký potenciál pro úspěch našich projektů.

Sanoma Budapest patří ke špičce maďarského online trhu. Je druhým největším poskytovatelem webového obsahu, provozuje například nejnavštěvovanější maďarský navigační portál StartLap.hu nebo oblíbený free mail CitroMail.hu. Kompletní produktové portfolio představuje dvacet serverů. Kromě jmenovaných webů sem patří také online verze časopisů. 

V příštím roce plánuje eOldal.hu více než 150 tisíc uživatelů. Velká propagační kampaň ke spuštění maďarského serveru oldal.hu proběhne v prosinci a počátkem příštího roku.

 

Komentáře

 1. magicki-zviřata - zviřata
  15. 12. 2007 14:38

  jednorožec magickí kuň s jednim rohem

 2. Andula - Výborne
  9. 12. 2007 20:51

  Práve nad takouto možnosťou som uvažovala, to je prekrásny darček pod stromček :)) Naozaj skvelé! Som potešená, že verziu estránok ste nezmenili. Preklad do maďarčiny bude takto jednoduchý pre každého.

 3. Martin - Mám blog na www.eoldal.hu
  24. 11. 2007 9:09

  moje adresa je bll0g.eoldal.hu .Protože maďarsky neumím,tak to jenom zkouším :)

 4. Re: FANDIM - Luděk | eStránky.cz
  22. 11. 2007 16:44

  Děkujeme! Mrkněte se na www.eoldal.hu a hned budete znát odpověď na Váš dotaz:) Původně měla být maďarská verze (i ostatní mutace) na nové verzi, ovšem poněkud jsme změnili přístup - no, však o tom doufám brzy napíše Martin Krudenc;)

 5. Kofola - FANDIM
  22. 11. 2007 15:21

  Tak Vám nesmírně fandim ať Vám to v Maďarsku šlape.Jenom by mě zajímalo jestli se spuštenim v Maďarsku budou mít uživatelé hned dostupnou novou verzi.