Jdi na obsah Jdi na menu

Korálky Branelli v elektronickém obchodě na eStránky.cz

Slečna Denisa prodává korálky Branelli a s eStránkami to prostě umí. Na adrese www.koralkybranelli.cz v roce 2013 spustila vlastní elektronický obchod, jehož sortiment krásných šperků se neustále rozrůstá a těší se stále větší oblibě mnoha zákaznic.

denisa.jpg

Své stránky věnuje Denisa variabilním šperkům, především však korálkům Branelli, které představuje takto: „Jsou to nádherné šperky, které Vám dovolí ukázat Vaši výjimečnost. Každý šperk, který s jejich pomocí stvoříte, je originál a vypovídá o Vás. Ať už Vás čeká životní milník – svatba, miminko nebo třeba jen milujete zvířata, čtení, cestování, každá událost či záliba může být vyobrazena na Vašem náramku. Skleněné varianty všech barev pak vybízí k dokonalému sladění s Vaším každodenním outfitem.“

Elektronický obchod jednoduše a přehledně prezentuje širokou nabídku variabilních šperků Branelli. Ta se člení do 4 hlavních kategorií, mezi kterými najdete kromě korálků Branelli také Patent your style - nový druh variabilních šperků, které v obchodě Denisa nabízí. V menu e-shopu nechybí sekce s novinkami, zákaznice tak nepropásnou nic nového z rostoucího sortimentu. Mnohé zákaznice se sem pak rády vrací také na základě newsletterů, k jejichž odběru se lze v e-shopu snadno přihlásit a které slečna Denisa pravidelně rozesílá.

 

0.png

 

„Eshop od eStránek je opravdu skvělý, snadno ovladatelný, dobře upravitelný a i přes nízkou cenu (ve srovnání s konkurencí) nabízí opravdu mnoho funkcí. Jsem u Vás moc spokojená, vždy když si s něčím nevím rady, ozvu se na Facebook, kde mi vždy ochotně a rychle pomůžete. Děkuji Vám za Váš přístup, hlavně ze začátku mého podnikání mi velice pomohl!“ říká o naší službě Denisa.

 

 

2.jpg

Obchod slečnu Denisu, dle jejích slov živí a tato práce ji velice baví. „Setkávám se s mnoha úžasnými lidmi, i když většinou jen virtuálně. Pracuji tam, kde to mám nejradši a v době, kdy na to mám chuť, což je nejčastěji v noci. Navíc stále pracuji s opravdu krásnými šperky - které ženě by se to nelíbilo? 

Mezi hlavní přednosti mého obchodu patří nejspíše velmi široký sortiment výjimečných korálků, nekupuji totiž korálky ve stylu‚ co nejvíce kusů za co nejméně peněz, ty totiž mnohdy nejsou tak hezké. Naopak pečlivě každý druh vybírám. Nejprve korálky kupuji v nákladu 5 - 20 ks a až když se korálek uchytí, objednám ho znova. Najdete tak u mě korálky, které jiné e-shopy vůbec nenabízí, protože jsou pro ně „drahé“ na pořízení v nákladu stovek kusů. I přes mé složitější a pracnější vybírání korálků sortiment neustále rozšiřuji, protože krásných korálků prostě nikdy není dost! 

Přístup k podnikání je také hodně důležitý - řídím se heslem, že nic není nemožné a snažím se svým zákazníkům vyjít maximálně vstříc. Občas se mi stává, že jsou lidé až překvapeni mým jednáním s nimi a píšou mi, že by podobný přístup uvítali i u dalších obchodníků. Takové e-maily mě těší ze všech nejvíce, ukazují, myslím, že dělám svou práci opravdu dobře.


Jsme opravdu rádi, že jsme se rozhodli překročit „obyčejné“ webové stránky, vydali se i cestou elektronických obchodů a snad nejen Denise pomohli splnit podnikatelský sen.